Zostań Szkolnym Masterchefem

Pomysł realizowany w ramach projektu „Szkoła w sąsiedztwie”, we współpracy ze Szkołą Podstawową 148 oraz z MAL, w naszej szkole zorganizowany został konkurs „Zostań Szkolnym Masterchefem”. Chętni uczniowie nagrali filmiki prezentujące proces tworzenia potraw oraz deserów. Konkurs był również skierowany do uczniów Szkoły Podstawowej nr 148. Do konkursu przystąpiło 8 osób (siedem z naszej szkoły oraz jedna ze Szkoły Postawowej nr 148).

Dania i desery konkursowe:

• Beza Pavlova
  • Bułeczki z cynamonem
  • Ciasto czekoladowe
  • Brownie
  • Czekoladowo-wiśniowa bomba
  • Leczo
  • Makowiec z wiśniami
  • Gofry

Prace konkursowe oceniało jury w składzie: Pani Dyrektor SP 132 Katarzyna Górecka, p. Agata Bosiacka ( mentorka projektu Szkoła w Sąsiedztwie, Fundacja Pole Dialogu), p. Jagna Godzińska, p. Justyna Różańska, (obie panie z Miejsca Aktywności Lokalnej ul. Olbrachta 9) p. Paulina Parda (SP 148), p. Anna Misiak, p. Wioletta Kokot (koordynatorki projektu).

Pierwsze miejsce zajęła Beza Pavlova przygotowana przez Joannę Woźniak.

Wszyscy uczestnicy otrzymają* nagrody rzeczowe za udział w konkursie, natomiast filmik zwycięzcy zostanie opublikowany na stronach internetowych.

Gratulujemy zwycięzcy, a wszystkim uczestnikom życzymy pogłębiania pasji  oraz jak najwięcej kulinarnych przygód!

*Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.