/> /> /> />

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Interaktywna mapa publicznych szkół podstawowych na Woli

Broszura informacyjna:

Już za chwilę rodzice będą podejmowali decyzję, gdzie 1 września ich dzieci rozpoczną rok przedszkolnej edukacji. Na Woli w każdej szkole podstawowej działa nowoczesna, bezpieczna i przyjazna dla sześciolatków zerówka. Każda z dziewiętnastu placówek zapewnia dzieciom wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, doskonale wyposażone sale dydaktyczne i certyfikowane place zabaw.

Informacje o zasadach i harmonogramie rekrutacji w roku 2023-2024:

Szczegółowe informacje znajduje się na:
edukacja.um.warszawa.pl/przedszkola

Którą szkołę wybrać – poradnictwo 
Specjaliści z  wolskich paradni psychologiczno-pedagogicznych będą odpowiadać na pytania i wątpliwości rodziców w czasie bezpłatnych konsultacji:
Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1, ul. Zawiszy 13
Telefon informacyjno-konsultacyjny: 515 070 858
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2, ul. Karolkowa 53A,
Telefon informacyjno-konsultacyjny: 519 716 101

_____________

_____

„Dni otwarte” w wolskich podstawówkach.
Przyjdź, zobacz i zapisz swoje dziecko do wybranej, publicznej szkoły podstawowej na Woli!

Szanowni Państwo, 

zbliża się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. Przed Wami trudna decyzja, gdzie zapisać dziecko do szkoły. Wychodząc naprzeciw tym dylematom w dniach 30 stycznia – 3 lutego 2023 r. zapraszamy do wolskich szkół podstawowych na tzw. dni otwarte. Ważne jest dla nas, abyście Państwo przed dokonaniem wyboru mogli zrobić to świadomie i mili jak najpełniejszą wiedzę o tych elementach, które są istotne dla Rodziców i dzieci planujących wybór szkoły tak naprawdę na kilka lat. Dlatego w czasie „dni otwartych” będzie można poznać szkołę, porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami oraz specjalistami np. z pedagogiem specjalnym, psychologiem, logopedą – słowem poczuć klimat placówki. Na spotkanie zapraszamy z dzieckiem – obejrzy sale dydaktyczne, pracownie przedmiotowe, stołówkę, salę gimnastyczną, boisko szkolne, szatnię. 

Szkoły planują dwa rodzaje spotkań: indywidulane (do uzgodnienia z placówką) oraz otwarte, według harmonogramu w załączeniu. 

Przez pięć dni wolskie, publiczne szkoły podstawowe, czekają na Was! Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność!