/> /> /> />
ubezpieczenie

Szanowni Państwo,

w najbliższy wtorek,
15 września 2020 r. o godzinie 20.30, Supra Brokers S.A organizuje webinar, którego tematem będą ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla dzieci i młodzieży.

Podczas webinaru pt. „Ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Wszystko, co powinieneś wiedzieć” prowadzący odpowie m.in. na następujące pytania:

• na co zwracać uwagę, szukając dobrego ubezpieczenia NNW dla swojego Dziecka?
  • czy aktywność sportowa Dziecka zawsze jest objęta ochroną ubezpieczeniową?
  • o czym pamiętać, by sprawnie uzyskać odszkodowanie po wypadku?

Jak wziąć udział w webinarze?

Szanowni Państwo, informujemy, że konsorcjum brokerskie Marsh / Supra Brokers na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawy przeprowadziło w ramach Prawa Zamówień Publicznych konkurs ofert na ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2020/2021, na podstawie którego wyłoniono najkorzystniejszą ofertę ochrony w
Towarzystwie Ubezpieczeniowym Uniqa S.A., skierowaną do wszystkich jednostek
oświatowych Miasta Stołecznego Warszawy.

Propozycja obejmuje możliwość przystąpienia dzieci do ubezpieczenia w formie:

• online na stronie www.nnw24.pl, za pośrednictwem której każdy rodzic indywidualnie
    wybiera wariant ubezpieczenia dla swojego dziecka i opłaca składkę,
  • papierowej deklaracji  znajdującej się na 2 stronie ulotki.

Szanowni Państwo, ubezpieczenie dzieci nie jest obowiązkowe, ale nigdy nie wiemy, czy nie wydarzy się jakiś wypadek, w którym dziecko dozna urazu.

Poniżej szczegółowe informacje:
Oferta NNW