Walentynki w naszej szkole

Z okazji zbliżających się walentynek Samorząd Uczniowski klas 4-8  zaprasza do udziału w konkursie oraz do wysyłania kartek przez pocztę walentynkową.

W środę 14 lutego z okazji święta zakochanych Samorząd Uczniowski, jak co roku, będzie zbierał, a następnie roznosił pocztę walentynkową. To doskonała okazja, aby sprawić miłą niespodziankę bliskim nam osobom.

Ponadto zapraszamy do udziału w walentynkowym konkursie, w którym nagrodą jest ROMANTYCZNY POSIŁEK PREMIUM DLA DWOJGA w szkolnej stołówce.

Zwycięzca sam decyduje, kto będzie mu towarzyszył w trakcie posiłku przy specjalnie przygotowanym stoliku 14 lutego. Aby wziąć udział w konkursie, należy rozwiązać zagadkę i oddać podpisaną kartkę z odpowiedzią do Mai Kurek lub Marysi Jarmołowicz z 8b do wtorku 13.02.

Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosowany zostanie zwycięzca. Zapraszamy do wspólnej zabawy!