/> /> /> />

Spotkanie on-line z Marcinem Koziołem

 8 marca 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 132 w Warszawie odbyło się niecodzienne wydarzenie. Uczniowie klas 7 i 8 wraz z nauczycielami uczestniczyli w spotkaniu on-line z Marcinem Koziołem – pisarzem i podróżnikiem, autorem lektury szkolnej dla klas 4-6 – Skrzynia Władcy Piorunów”Jest on także autorem podróżniczej serii „Wombat Maksymilian”, nagrodzonej prestiżowym Magellanem dla najlepszej książki podróżniczej dla dzieci roku 2016. 

Pan Marcin Kozioł ma szereg pasji, m.in. prowadzi rezerwat starych komputerów, a owocem jego komputerowych zainteresowań jest także książka „Szalona historia komputerów”. Pisarz  jest zapalonym podróżnikiem. Zwiedził ponad 50 krajów, a swoje przygody i doświadczenia z podróży mają odniesienie w każdej z Jego książek. 

Swoim wystąpieniem Pan Marcin przekazał mnóstwo pozytywnej energii, opowiadając wiele inspirujących przygód i  momentów oraz “ pikantnych smaczków” ze swojego życia. Pokazał również, że zawsze należy być odważnym, dążyć do wyznaczonego celu i że warto próbować i doświadczać, bo czasem małe rzeczy mogą wpływać na nasze życie. 

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wkład finansowy i wsparcie tej inicjatywy.