puzzle baner

Puzzle trafiły do przyszpitalnej szkoły Szpitala Wolskiego oraz Instytutu Matki i Dziecka

Bardzo dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie Uczniów, Rodziców oraz Nauczycieli w charytatywną akcję Walentynkową, podczas której zebraliśmy ogromne ilości zestawów puzzli. Wśród nich były zarówno ilustracje z popularnych bajek, jak i bardzo trudne do ułożenia widokówki z przyrodą. Dziś puzzle trafiły do przyszpitalnej szkoły Szpitala Wolskiego i Instytutu Matki i Dziecka, w której uczą się m.in. dzieci z oddziału onkologicznego czy psychiatrycznego. Pani dyrektor Agnieszka Żebrowska osobiście odebrała od nas podarunek i przekazała nam wielkie podziękowania! Dziękujemy również naszej siostrze Paulicie za pomoc w przetransportowaniu „małej” niespodzianki. Szkolne Koło Wolontariatu pracuje pełną parą!