eko

Październik z Naturą

Październik w naszej szkole był miesiącem, w którym byliśmy bliżej natury. Pandemia nie przeszkodziła nam w poznawaniu przyrody.

Dzieci z klas młodszych poznawały drzewa, rośliny i zwierzęta. W pobliskim parku świętowaliśmy Dzień Drzewa! Uczniowie klas I- VIII podczas wakacji wykonali zdjęcia, które ukazywały wspomnienia z wakacji. Bardzo wiele zdjęć pokazało piękno natury. Wernisaż zdjęć zdobi korytarz szkoły

Nawet nasze przedszkolaki są przygotowane do poznawania przyrody. Razem ze swoją panią ozdobiły ekologiczny worek. Zwieńczeniem działań był Dzień Natury. Dzieci poznawały tajniki zamkniętego ekosystemu, tworząc las w słoiku. Zajęcia bardzo im się podobały i z dumą zaniosły swoje prace do domu.