Europejski Dzień Języków Obcych

Po raz trzeci w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych (26 września), który propaguje naukę języków obcych. Ze względu na zachowanie procedur bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19 odbył się w tym roku szkolnym w nieco innej formie. Z tej okazji klasy 6b, 6c, 6e i 7b miały różne zadania do wykonania w swoich salach, m.in. rozwiązywanie zagadek z kodów QR, tworzenie flag oraz sprawdzanie znajomości nazw języków po angielsku. Wszyscy uczniowie mogli poczytać o językowych ciekawostkach oraz sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując różne quizy i ćwiczenia znajdujące się na specjalnie przygotowanej z tej okazji tablicy online https://padlet.com/MagdaG/s0w5d0mm6mc5insd. Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych chętni uczniowie klas 4-8 mogli również wziąć udział w konkursie z nagrodami. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Zwycięzcy w konkursie:

– Tomasz Wasiuk kl. 5a

– Kuba Sawicki kl. 6a

– Monika Wójcik kl. 6a

– Kamil Kurowski kl. 6d

– Nadia Waśniewska kl. 6e

– Zofia Hamerska kl. 6e

– Krystian Pietuchowski kl. 6e

– Gabriela Czerniakowska kl. 7b

– Nikodem Brożyniak kl. 7b

– Michał Wysocki kl. 7b

Gratulujemy naszym uczniom wiedzy zdobytej o językach obcych!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii !