Medale

Sukcesy sportowe 2020/2021

9 października 2020 r. odbyły się mistrzostwa Woli w sztafetowych biegach przełajowych. Jak zawsze nasza Szkoła wystartowała we wszystkich kategoriach wiekowych. Dziewczęta z klas piątych i szóstych zajęły 5. miejsce, a chłopcy 4. miejsce. Na pochwałę zasługują najmłodsi reprezentanci naszej Szkoły (rocznik 2009, 2010), ponieważ rywalizowali ze starszymi uczniami (roczniki 2008). Prawdziwym mistrzostwem wykazali się uczniowie z klas siódmych i ósmych. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy zostali mistrzami Woli! Tak wielkiego sukcesu od dawna nie było w naszej szkole 🙂 W poniedziałek jedziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w mistrzostwach Warszawy. Trzymajcie za nas kciuki!

Ten rok szkolny zaczął się fantastycznie dla naszych sportowców.

07.10.2020 odbyły się Mistrzostwa dzielnicy Wola w piłce nożnej dziewcząt. Nasza szkoła zaprezentowała wysoki poziom i zajęła dobre 2 miejsce. Jedyna porażkę odnieśliśmy w ostatnim meczu ze szkołą nr 139. Ogromne gratulacje dla całej drużyny i oby w tym roku można było się cieszyć z jeszcze większej liczby sukcesów. Skład reprezentacji: Gabrysia Wójtowicz, Maja Bogucka, Gabrysia Radek, Patrycja Pawłow, Zosia Jochim, Hania Mirecka, Dominika Lesiak

W czwartek 1 października odbyły się mistrzostwa dzielnicy Wola w indywidualnych biegach przełajowych. Nasza szkoła pokazała dwa oblicza podczas zawodów. Klasy 5 i 6 zajęły w ogólnej klasyfikacji Wolskich szkół, dziewczyny 6 a chłopcy 7 miejsce. Najlepsza z tej grupy była Zuzia Jastrząb która zajęła 4 miejsce w swoim biegu. Klasy starsze za to zarówno dziewczyny jak
i chłopcy w ogólnej klasyfikacji szkół byli na podium. Dziewczyny zajęły 3 miejsce chłopcy 2. Szczególne gratulacje należy złożyć naszym medalistom, Róża Nowosad w kategorii dziewczyn rocznika 2007 zajęła pierwsze miejsce Dawid Kłosinski i Paweł Szelachowski w kategorii chłopców 2007 zdobyli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce i będą reprezentować dzielnice Wola na Mistrzostwach Warszawy. Gratulacje dla medalistów jak i dla pozostałych startujących za trud jaki włożyli w bieg i w przygotowania do niego.