/> /> /> />
kubus

Program edukacyjny „Kubusiowi Przyjaciele Natury”

Potwierdzenie zgłoszenia do XIII edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego
„Kubusiowi Przyjaciele Natury”, realizowanego w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za dołączenie do XIII edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Jego celem jest proekologiczna edukacja. Dzięki specjalnie przygotowanym materiałom i scenariuszom lekcji dzieci wezmą udział w zajęciach tematycznych, podczas których nauczą się troszczyć o środowisko naturalne, poznają podstawowe zasady ekologii i dowiedzą, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznają korzyści płynące z ruchu.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Poniżej znajdą Państwo informację o przetwarzaniu danych osobowych. Prosimy, aby wszystkie osoby realizujące program zapoznały się z jej treścią (dyrektor szkoły, nauczyciel koordynujący).

REGULAMIN

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem Programu dostępnym na stronie https://przyjacielenatury.pl

MATERIAŁY EDUKACYJNE

Przedszkola: Każde Przedszkole biorące udział w programie otrzyma pakiet bezpłatnych, materiałów edukacyjnych w formie elektronicznej: Folder dla nauczyciela ze scenariuszami zajęć, pakiet kart pracy, Dzienniczek Sprawności Kubusiowego Przyjaciela Natury dla każdego dziecka, Filmy edukacyjne i Audiobooki oraz Certyfikat. Wysyłka materiałów rozpocznie się w listopadzie i potrwa do końca miesiąca.

Szkoły podstawowe: Każda Szkoła Podstawowa biorąca udział w programie otrzyma pakiet bezpłatnych, materiałów edukacyjnych w wersji elektronicznej: Folder dla nauczyciela ze scenariuszami zajęć, pakiet kart pracy, Dzienniczek Sprawności Kubusiowego Przyjaciela Natury dla każdego dziecka, Filmy edukacyjne i Audiobooki oraz Certyfikat. Wysyłka materiałów rozpocznie się w listopadzie i potrwa do końca miesiąca.

Materiały edukacyjne dla Przedszkoli w wersji elektronicznej dostępne będą również do pobrania na stronie: https://przyjacielenatury.pl/materialy-dla-przedszkoli/

Materiały edukacyjne dla Szkół Podstawowych w wersji elektronicznej dostępne będą do pobrania na stronie: https://przyjacielenatury.pl/materialy-dla-szkol/