Aktywny powrót do szkoły

W dniach 19 września – 2 października pod opieką p. Magdaleny Gałach uczniowie kl. 4a brali udział w projekcie zorganizowanym przez WCIES, pt. „Aktywny powrót do szkoły”.

W trakcie 14-dniowego wyzwania, uczniowie codziennie mieli jedno zadanie do wykonania pod hasłem: „Bądźmy dla siebie dobrzy”. Zadania związane były z życzliwością, otwartością i dbaniem o siebie oraz innych. Uczniowie każdego dnia starali się wykonać swoje zadanie, a jego realizację zaznaczali na karcie zadań. Po wykonaniu wszystkich zadań i zebraniu kart, nastąpiło losowanie nagród.

Nagrodami w tym konkursie były vouchery na różne niematerialne rzeczy, np. asystent nauczyciela przez jeden dzień, pierwszeństwo w kolejce po obiad czy zwolnienie z jednej pracy domowej.

Głównym celem projektu był miły powrót do szkoły, promowanie zdrowia, aktywności fizycznej, dbałości i życzliwości dla siebie i innych. Uczniowie kl. 4a byli ciekawi nowych zadań każdego dnia i chętnie się w nie zaangażowali.