Post on 16 październik 2016

Zajęcia dodatkowe dla klas IV - VI

L.p. Nazwa zajęć Klasa Dzień Godziny Nauczyciel
 1 Piłka nożna IV-VI środa 14:35-15:10 Drożdż Paweł
 2 Piłka nożna IV-VI środa 15:10-16:00 Drożdż Paweł
 3 Zajęcia informatyczne IV - VI środa 14:35-15:20 Geromin Szymon
 4 Zajęcia matematyczne IV środa 13:50-14:35 Geromin Szymon
 5 Zajęcia grafomotoryczne I środa 16:25-17:25 Gotner - Kasperska Katarzyna
 6 Zajęcia grafomotoryczne I piątek 11:25-12:25 Gotner - Kasperska Katarzyna
 7 Koło małego czytelnika II c poniedziałek 13:45-14:30 Jaworska Agnieszka
 8 Koło małego czytelnika II d środa 14:00-14:45 Jaworska Agnieszka
 9 Rekonstrukcje historyczne VI środa 14:40-17:40 Kokot Wioleta
 10 Kółko dziennikarskie IV - VI wtorek 13:30-14:30 Krzemińska Joanna
 11 Kółko dziennikarskie IV - VI czwartek 12:45-13:45 Krzemińska Joanna
 12 Zajęcia wyrównawcze/koło klasy IV IV środa 12:45-13:45 Madaj Teresa
 13 Koło języka angielskiego V a,c czwartek 14:45-15:30 Madaj Teresa
 14 Kółko dziennikarskie III czwartek 12:30-14:00 Miłosz Agnieszka
 15 Logobajki I a czwartek 9:30-10:00 Miłosz Agnieszka
 16 Koło matematyczne II a poniedziałek 11:25-12:25 Nowak Edyta
 17 Koło matematyczne II e wtorek 11:30-12:30 Nowak Edyta
 18 Koło polonistyczne IV-V wtorek 13:50-14:35 Nowak Izabella
 19 Zajęcia wyrównawcze IV-V czwartek 15:50-14:35 Nowak Izabella
 20 Koło matematyczne V poniedziałek 13:50-14:35 Ozdarska Teresa
 21 Zajęcia wyrównawcze VI piątek 7:15-8:00 Ozdarska Teresa
 22 Zajęcia czytelniczo - recytatorskie I a środa 10:25-12:25 Paśnicka Joanna
 23 Z Jezusem przez rok IV - VI sobota 16:00-17:00 Piórko Wojciech/ Kościół, ul.Bema 73/75
 24 Tenis stołowy IV - VI środa 14:35-15:20 Rogowski Rafał
 25 Koło polonistyczne II - III wtorek 8:50-9:35 Sęk Arkadiusz
 26 Zajęcia wyrównawcze I - III czwartek 11:30-12:15 Sękalska Ewa
 27 Zajęcia wyrównawcze I - III środa 15:00-15:45 Sękalska Ewa
 28 Odrabianie lekcji I - III poniedziałek 17:30 - 18:00 Skonieczna Wiktoria
 29 Odrabianie lekcji I - III środa 17:30 - 18:00 Skonieczna Wiktoria
 30 Koło języka angielskiego V środa 13:50-14:35 Smolińska Ewa
 31 Koło języka angielskiego VI wtorek 14:35-15:20 Smolińska Ewa
 32 Etyka IV piątek 13:50-14:35 Sroka Elżbieta
 33 Pomoc w lekcjach VI czwartek 13:30-14:15 Sroka Elżbieta
 34 Zajęcia wyrównawcze V poniedziałek 13:30-13:55 Sychniak Emilia
 35 Zajęcia wyrównawcze V czwartek 13:30-13:55 Sychniak Emilia
 36 Odrabianie lekcji V piątek 12:45-13:30 Sychniak Emilia
 37 Koło zajęć plastycznych I a czwartek 12:25-13:30 Szkutnik Agnieszka
 38 Koło przyrodnicze V - VI środa 14:35-16:05 Twardziłowska - Grzybek Krystyna
 39 Zajęcia teatralne IV - VI środa 16:25-17:25 Walczyk Justyna
 40 Zajęcia teatralne IV - VI czwartek 11:25-12:25 Walczyk Justyna
 41 Koło języka angielskiego IV poniedziałek 12:45-13:30 Wójcik Natalia
 42 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego VI a,b czwartek 14:45-15:30 Wójcik Natalia
 43 Koło biblijne IV - VI wtorek 14:00-14:45 Wysłocka Joanna
 44 Koło biblijne IV - VI wtorek 14:45-15:30 Wysłocka Joanna
 45 Zajęcia grafomotoryczne I b poniedziałek 10:30-11:30 Zarębska Agata
 46 Zajęcia grafomotoryczne I a czwartek 10:30-11:30 Zarębska Agata
 47 Koło języka angielskiego II b wtorek 9:45-10:30 Zielińska Maria
 48 Koło języka angielskiego II d piątek 12:45-13:30 Zielińska Maria