instaling

Twoje IP: 3.235.30.155

Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli i I klas szkół podstawowych, w związku z koronawirusem w Polsce

Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl W zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego - 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

W związku z epidemia wirusa Covid-19 od 16 marca żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe będą zamknięte. Nauczyciele będą wysyłali materiały edukacyjne do indywidualnej pracy. W nadchodzących dniach będziemy państwa informować o kolejnych krokach.

Change in the rules of recruitment to kindergartens and first grades of primary schools

Зміна правил прийому до дитячих садків та перших класів початкових шкіл

Thay đổi các nguyên tắc tuyển chọn vào trường mẫu giáo và lớp một các trường phổ thông

Szanowni RODZICE !

Zapraszamy Państwa dzieci do klas „0” – VIII

Oferujemy zajęcia z języka angielskiego od pierwszej klasy, a drugi język obcy od klasy czwartej. Nauka z wykwalifikowaną kadrą sprawi , że będziecie Państwo zadowoleni z wszechstronnego rozwoju swoich pociech. Proponujemy także opiekę specjalistów: reedukatora, pedagoga i logopedy. Nad zdrowiem uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.

W naszej szkole odbywa się wiele zajęć pozalekcyjnych w ramach kół przedmiotowych oraz godzin wyrównujących szanse edukacyjne uczniów z problemami w nauce. Osoby zainteresowane uczęszczają na taniec nowoczesny, koło teatralne, zbiórki drużyn ZHP i ZHR.

Program wychowawczy, który opracowaliśmy, pozwala  na stwierdzenie, że stawiamy czoła problemom, jakie niesie ze sobą dzisiaj wychowanie dzieci. Wprowadzamy w życie wiele programów profilaktycznych, takich jak: TRZY KOŁA, ART ( TRENING ZASTĘPOWANIA AGRESJI), SPÓJRZ INACZEJ.

W drugiej klasie uczniowie mają bezpłatne zajęcia na pobliskiej pływalni.

Do sukcesów zaliczamy fakt, że od początku istnienia sprawdzianu po klasie szóstej uzyskana przez naszych wychowanków średnia wyników jest wyższa od średniej wolskiej, warszawskiej i mazowieckiej.

Świetlica szkolna czuwa nad dziećmi w godzinach 7:00 – 18:00, a w stołówce można zjeść za 8,00 zł bardzo smaczny obiad (zupa i drugie danie).