19555

Twoje IP: 54.166.186.79

Szanowni RODZICE !

Zapraszamy Państwa dzieci do klas „O” – VI

Oferujemy zajęcia z języka angielskiego od pierwszej klasy, a drugi język obcy od klasy czwartej. Nauka z wykwalifikowaną kadrą sprawi , że będziecie Państwo zadowoleni z wszechstronnego rozwoju swoich pociech. Proponujemy także opiekę specjalistów: reedukatora, pedagoga i logopedy. Nad zdrowiem uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.

W naszej szkole odbywa się wiele zajęć pozalekcyjnych w ramach kół przedmiotowych oraz godzin wyrównujących szanse edukacyjne uczniów z problemami w nauce. Osoby zainteresowane uczęszczają na taniec nowoczesny, koło teatralne, zbiórki drużyn ZHP i ZHR.

Program wychowawczy, który opracowaliśmy, pozwala  na stwierdzenie, że stawiamy czoła problemom, jakie niesie ze sobą dzisiaj wychowanie dzieci. Wprowadzamy w życie wiele programów profilaktycznych, takich jak: TRZY KOŁA, ART ( TRENING ZASTĘPOWANIA AGRESJI), SPÓJRZ INACZEJ.

W drugiej klasie uczniowie mają bezpłatne zajęcia na pobliskiej pływalni.

Do sukcesów zaliczamy fakt, że od początku istnienia sprawdzianu po klasie szóstej uzyskana przez naszych wychowanków średnia wyników jest wyższa od średniej wolskiej, warszawskiej i mazowieckiej.

Świetlica szkolna czuwa nad dziećmi w godzinach 7:00 – 18:00, a w stołówce można zjeść za 7,50 zł bardzo smaczny obiad (zupa i drugie danie).