315786
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
396
2043
4473
26376
315786

Twoje IP: 54.161.105.39

Oferty pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 132 w Warszawie

Ogłasza nabór dla kandydatów na wolne stanowisko  (2 etaty w tym 1 etat umowa na zastępstwo)

Stanowisko i charakter pracy:
• woźna,
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
• system pracy zmianowej(1 etat na I zmianę, 2 etat II zmianę ),
• gotowość do podjęcia pracy od 01.09.2016r
Główne obowiązki:

• sprzątanie pomieszczeń szkolnych,
•sprzątanie pomieszczeń sanitarnych,
• przeprowadzanie generalnych porządków podczas wakacji i ferii.
Wymagania niezbędne:
• wykształcenie minimum podstawowe,
 • brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na danym stanowisku, praca ze środkami chemicznymi dopuszczonymi przez PZH (kieruje pracodawca),
• pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
• niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
• obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r.
o pracownikach samorządowych (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1202),

Wymagania dodatkowe:

• doświadczenie zawodowe mile widziane,
• komunikatywność, sumienność, systematyczność,

• umiejętność pracy w zespole,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny,
• kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
• kopie dokumentów potwierdzających staż pracy.

Oferty prosimy składać w siedzibie szkoły oraz na adres e-mail

 do dnia 22.08.2016r do godziny 15.00