465558
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
801
928
6978
17108
465558

Twoje IP: 54.221.136.62

SKS

Oferty pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 132 w Warszawie

Ogłasza nabór dla kandydatów na wolne stanowisko (1 etat w tym 1/4 etatu umowa na zastępstwo)

Stanowisko i charakter pracy:

• woźna, • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

• system pracy zmianowej( II zmiana ), • gotowość do podjęcia pracy od 15.09.2017r

Główne obowiązki:

• sprzątanie pomieszczeń szkolnych,

• sprzątanie pomieszczeń sanitarnych,

• przeprowadzanie generalnych porządków podczas wakacji i ferii.

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie minimum podstawowe,

• brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na danym stanowisku, praca ze środkami chemicznymi dopuszczonymi przez PZH (kieruje pracodawca),

• pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

• niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

• obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1202),

Wymagania dodatkowe:

• doświadczenie zawodowe mile widziane,

• komunikatywność, sumienność, systematyczność,

• umiejętność pracy w zespole,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,

• kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,

• kopie dokumentów potwierdzających staż pracy.

Oferty prosimy składać w siedzibie szkoły oraz na adres @

do dnia 04.09.2017r do godziny 15.00

Śnieg na stronie