^Do góry
  
  
  

logo LS

Penfriends from Cambridge

logo etwinning

instaling

1995484
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
913
1708
2621
9925
1995484

Twoje IP: 18.205.109.152

Wydarzenia

 

Wyjście do Biblioteki Publicznej "Odolanka"

W poniedziałek 28 października dzieci z oddziału przedszkolnego 0b wybrały się do Biblioteki ODOLANKA. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w takim miejscu. Dzieci zwiedziły placówkę, dowiedziały się od pani bibliotekarki, jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią, co należy robić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachowywać, jak chronić książki przed zniszczeniem. Spotkanie w bibliotece przybliżyło dzieciom literaturę dziecięcą oraz jej autorów. Na zakończenie pobytu w bibliotece dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne- Drzewo jesienne. Żegnając się z paniami dzieci zapewniały, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książeczki.

1 2

  4           3

 

 

 

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 132 Rights Reserved.