instaling

1995484
1995484

Twoje IP: 18.205.109.152

Wyjście do Biblioteki Publicznej "Odolanka"

W poniedziałek 28 października dzieci z oddziału przedszkolnego 0b wybrały się do Biblioteki ODOLANKA. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w takim miejscu. Dzieci zwiedziły placówkę, dowiedziały się od pani bibliotekarki, jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią, co należy robić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachowywać, jak chronić książki przed zniszczeniem. Spotkanie w bibliotece przybliżyło dzieciom literaturę dziecięcą oraz jej autorów. Na zakończenie pobytu w bibliotece dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne- Drzewo jesienne. Żegnając się z paniami dzieci zapewniały, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książeczki.

4           3