Twoje IP: 3.227.252.191

Talent Woli

11 grudnia 2019 roku o godzinie 12.00 w Domu Społecznym Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Obozowej 85 odbyła się po raz jedenasty uroczysta Gala ,,Talent Woli” poświęcona prezentacji dokonań wybitnie uzdolnionych przedszkolaków, uczniów a także nauczycieli naszej dzielnicy. Uczestnikami Gali byli Ci, którzy z pasją rozwijają swoje zdolności i robią coś ciekawego w życiu, jednocześnie spełniając swoje marzenia. Ich talenty docenili zaproszeni Goście, nie tylko uświetniając uroczystość swoją obecnością, ale i nagrodami, które zostały ufundowane przez patrona Gali „Talentów Woli” – Burmistrza Dzielnicy Wola miasta stołecznego Warszawy.

W uroczystości wzięli udział: Pan Wojciech Lesiuk – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Pani Mariola Zielińska – Naczelnik Wydziału Oświaty Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, członkowie Kapituły, dyrektorzy wolskich szkół i przedszkoli, nauczyciele, rodzice oraz uzdolnieni uczniowie .

Spośród zgłoszonych uczniów, zespoły eksperckie nominowały do tytułu „Talent Woli” młodych mieszkańców Woli – uczestników konkursu, który rozgrywał się w kategoriach: artystycznej, otwartej, sportowej.

Wśród nominowanych uczniów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:

- Szymon Kulczak, uczeń klasy 7b

- Kajetan Szpryngiel- uczeń klasy Vb

Kajetan otrzymał tytuł Talent Woli w kategorii sportowej.

Gratulujemy Szymonowi i Kajetanowi!

Podczas uroczystości młodzież zaprezentowała swoje zdolności i umiejętności. W dobry nastrój wprowadził wszystkich pokaz magiczny wykonany przez iluzjonistę Michaela Allena.