instaling

Twoje IP: 3.235.30.155

Szkolny budżet obywatelski w Szkole Podstawowej nr 132

" Teatralna klasa " - projekt klasy 2b.

Projekt Teatralna klasa ma na celu propagowanie edukacji poprzez naukę i zabawę na deskach teatru.

W projekcie wybraliśmy instytucje teatralne które oprócz samego przedstawienia wciągną uczniów w świat tworzenia spektakli jak również opowiedzą o kulturze i obyczajach panujących na wielkich salach teatralnych.

Przygotowując projekt wyłoniliśmy dwie grupy - klasy 1-3 oraz klasy 4-8.

Dla klas młodszych przewidujemy w projekcie przyjazd teatrów objazdowych do szkoły, gdzie dzieci w ramach przedstawień będą uczestniczyć w grach i zabawach, np. Teatr Katarynka czy Teatr Pasja.

Projekt dla klas starszych w ramach Teatralnej klasy zakłada współpracę z niżej wyróżnionymi teatrami, gdzie w ramach przedstawień dodatkowo zostaną przeprowadzone warsztaty – „teatr od środka” Klasy 4-8, np. Teatr Guliwer, Teatr Kamienica, Teatr Capitol.

Projekt klasy 2b jest stworzony z myślą o każdym uczniu ze Szkoły Podstawowej nr 132. Cenimy połączenie nauki i zabawy.

Zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do głosowania na nasz projekt.