816300
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
928
992
3387
29219
816300

Twoje IP: 54.80.188.87

SKS

Kadra pedagogiczna

Kadra kierownicza szkoły:

dyrektor szkoły: mgr Irena Trzciałkowska

zastępca dyrektora szkoły: mgr Joanna Krzemińska

zastępca dyrektora szkoły: mgr Elżbieta Świderska

kierownik świetlicy: mgr Katarzyna Gotner-Kasperska

Specjaliści:

pedagog szkolny: mgr Elżbieta Sroka

reedukator: mgr Ewa Sękalska

logopeda: mgr Agnieszka Miłosz

Język polski:

mgr Natalia Wójcik

mgr Izabella Nowak

mgr Anna Misiak

mgr Katarzyna Górecka

mgr Maria Zielińska

Matematyka:

mgr Szymon Geromin

mgr Teresa Ozdarska

mgr Kinga Pawluk - Kociołek

mgr Sylwia Sikora

Przyroda:

mgr Krystyna Twardziłowska

mgr Karolina Rafał

Historia:

mgr Wioletta Kokot

mgr Paweł Nowak

Język angielski:

mgr Ewa Smolińska

mgr Teresa Madaj

mgr Natalia Wójcik

mgr Magdalena Gałach

mgr Maria Zielińska

Język hiszpański:

mgr Marta Leszczyńska

Geografia:

dr Katarzyna Grabowska

Biologia:

mgr Krystyna Twardziłowska

mgr Karolina Rafał

Chemia:

mgr Joanna Irach

Fizyka:

mgr Paweł Pakieła

Zajęcia komputerowe:

mgr Dariusz Ciecierski

mgr Szymon Geromin

Informatyka:

mgr Szymon Geromin

Zajęcia techniczne:

mgr Dariusz Ciecierski

mgr Elżbieta Świderska

Technika:

mgr Dariusz Ciecierski

mgr Elżbieta Świderska

Muzyka:

mgr Anna Williams

Plastyka:

mgr Arkadiusz Sęk

Wychowanie fizyczne:

mgr Paweł Drożdż

mgr Bartłomiej Falkowski

mgr Dorota Rybak

Wiedza o społeczeństwie:

mgr Dariusz Ciecierski

Religia:

mgr Radosław Rzepko

mgr ks. Paweł Gontarz

mgr Agata Dąbrowska

mgr Agnieszka Kotowicz

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Iwona Rozbicka

mgr Katarzyna Krawczyk

mgr Joanna Paśnicka

mgr Barbara Urbańska

mgr Barbara Pręgowska

mgr Agata Zarębska

mgr Halina Wąsowska

mgr Beata Mięsak

mgr Wioleta Warmińska

Wychowanie przedszkolne:

mgr Karolina Haręzga

mgr Magdalena Kosson

mgr Justyna Walczyk

mgr Ewelina Węgrzyn

mgr Martyna Sejdak

mgr Malwina Kostelic

Świetlica szkolna:

mgr Joanna Krzemińska

mgr Katarzyna Gotner-Kasperska

mgr Emilia Dąbrowska

mgr Weronika Gębska

mgr Adam Gronczewski

mgr Dawid Wiśniewski

mgr Joanna Irach

mgr Klaudia Kowalczyk

mgr Joanna Sawosz

mgr Anna Williams

mgr Elżbieta Sroka

Nauczyciel wspomagający:

mgr Alicja Stanisławek

Biblioteka:

mgr Agnieszka Jaworska

mgr Marzena Petrykowska