Nazwa:

22 836-03-88

Strona www:

Adres e-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy Szkołą Podstawową Nr 132 im. Sandora Petofiego w Warszawie przy ul. Grabowskiej 1 w Dzielnicy Wola. Uczniami naszej szkoły są dzieci uczęszczające do klas I – VI, mieszkające w pobliżu (w rejonie szkoły), ale jesteśmy również otwarci na przyjęcie dzieci z innych rejonów na prośbę rodziców.

Redakcja:
        Dariusz Ciecierski