KONKURS MATEMATYCZNY „FerMat”

Informujemy, że 8 maja 2019 r o godz.17.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej przy ul. Żelaznej 71 w Warszawie odbędzie się konkurs matematyczny „FerMat” pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola.

Konkurs skierowany jest do uczniów kl. VI szkół podstawowych z Warszawy i okolic. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest dokonanie rejestracji online ( www.sp221.edu.pl) – zakładka „FerMat” w terminie do 7 maja 2019 roku. Wyniki konkursu oraz data uroczystego podsumowania zostaną ogłoszone 16 maja 2019 roku na stronie: www.sp221.edu.pl

W załączeniu:

- regulamin konkursu

Konkurs EKOTEST odbędzie się w piątek 26 kwietnia podczas 7 godziny lekcyjnej w sali nr 10. Czas trwania konkursu ok.55 minut. Proszę o długopis z czarnym wkładem i dobry humor.

Konkurs fotograficzny "Polskie krajobrazy".

Samorząd Uczniowski klas I - III organizuje konkurs fotograficzny.
Zadaniem uczestnika konkursu jest zrobienie zdjęcia o zadanej tematyce i wydruk o wymiarach 15 x 20 cm. Zdjęcie powinno przedstawiać: znane lub mniej znane budynki, pomniki przyrody, widoki, scenerie, krajobrazy powszechnie kojarzone z Polską. Zdjęcie należy podpisać (imię i nazwisko wykonawcy, klasa do której uczęszcza uczeń, miejsce wykonania fotografii).
Zdjęcie należy przekazać do wychowawcy klasy najpóźniej do dnia 10 maja 2019 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Opiekunowie

Samorządu Uczniowskiego klas I-III

KONKURS NA DZIEŃ MATKI 26 maja!!!

Samorząd Uczniowski kl. 4-8 zaprasza chętnych do udziału w konkursie. Należy napisać wierszyk dla mamy na ładnie ozdobionej kartce. Kartki można przekazywać opiekunkom samorządu do 23 maja. Wyniki będą ogłoszone 24 maja.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI kl. 4-8