349733
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
434
524
3538
10204
349733

Twoje IP: 54.81.2.151

 

APEL PAPIESKI

W piątek 21 października na sali gimnastycznej odbył się apel szkolny poświęcony świętemu papieżowi Janowi Pawłowi II. Apel został przygotowany przez uczniów z klasy 6b wraz z panią od religii Joanną Wysłocką.Uroczystość rozpoczęła się przypomnieniem fragmentów życiorysu Jana Pawła II. Całość przedstawienia wzbogaciła piękna scenografia oraz pieśni religijne wykonane przez dzieci wraz z panią nauczycielką. Warto nadmienić, iż szczególny nastrój wywołała ulubiona pieśń papieża pod tytułem Barka wykonana z udziałem publiczności.

Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski