566212
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
264
2437
7591
35312
566212

Twoje IP: 54.81.77.114

SKS

 

APEL PAPIESKI

W piątek 21 października na sali gimnastycznej odbył się apel szkolny poświęcony świętemu papieżowi Janowi Pawłowi II. Apel został przygotowany przez uczniów z klasy 6b wraz z panią od religii Joanną Wysłocką.Uroczystość rozpoczęła się przypomnieniem fragmentów życiorysu Jana Pawła II. Całość przedstawienia wzbogaciła piękna scenografia oraz pieśni religijne wykonane przez dzieci wraz z panią nauczycielką. Warto nadmienić, iż szczególny nastrój wywołała ulubiona pieśń papieża pod tytułem Barka wykonana z udziałem publiczności.

Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski
Apel papieski
Apel papieski Apel papieski