685487
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
123
568
2029
12417
685487

Twoje IP: 54.225.32.164

SKS

 

Ślubowanie klas pierwszych

14 października w naszej szkole obchodziliśmy uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. Przy dźwiękach Marsza Radedzkiego wkroczyły na salę gimnastyczną przejęte pierwszaki z klasy IA i IB pod opieką wychowawczyń – Barbary Urbańskiej i Barbary Pręgowskiej.

Powitane przez Pania Dyrektor dzieci zaprezentowały zebranym na Sali gościom – Dyrekcji, Nauczycielom, Delegacjom Klas i Rodzicom – część artystyczną. Były to wiersze, piosenki, odgadywane zagadki. Pani Dyrektor dopuściła Pierwszaki do Ślubowania przed Sztandarem Szkoły. Wygłoszono uroczyste słowa: Ślubujemy. Po tym akcie Pani Dyrektor pasowała każdego ucznia, ogromnym ołówkiem, a wychowawczynie wręczyły dzieciom legitymacje – ich pierwszy dokument.

14 października to również Dzień Komisji Edukacji Narodowej, nie zabrakło więc życzeń dla nauczycieli, złożonych przez Panią Dyrektor , a Pierwszoklasiści wręczyli na ręce dyrekcji kwiaty.

Ten dzień i ta uroczystość na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników i gości.