^Do góry
  
  
  

logo LS

Penfriends from Cambridge

logo etwinning

instaling

1923356
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
1055
1359
1055
54153
1923356

Twoje IP: 3.231.220.225

Logowanie

Penfriends from Cambridge

          Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w międzynarodowym projekcie wymiany korespondencji w języku angielskim Penfriends from Cambridge. Celem programu jest rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, poznawanie kultury innych krajów oraz zawieranie międzynarodowych przyjaźni poprzez wymianę korespondencji z uczniami z różnych części świata. Projekt będzie realizowany przez cały rok szkolny, a listy będziemy pisać i odczytywać mniej więcej raz na trzy miesiące. Nad całością projektu czuwa i całą pracę oraz zaangażowanie uczniów nadzoruje koordynator - nauczycielka języka angielskiego - pani Magdalena Gałach.

          W I semestrze nawiązaliśmy współpracę ze szkołami w Chorwacji i we Włoszech. Uczniowie klasy IVc oraz IVe przygotowali kartki na temat swojego miejsca zamieszkania. W styczniu otrzymaliśmy drogą pocztową pierwszą w tym roku szkolnym paczkę z kartkami ze szkół partnerskich z Chorwacji i Włoch. Uczniowie oczekiwali z niecierpliwością na pierwsze przesyłki. Gdy już je otrzymaliśmy, wszyscy byli podekscytowani i z uśmiechem na twarzy czytali treść kartek od nowych zagranicznych przyjaciół.

 

1

 

2

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 132 Rights Reserved.