Twoje IP: 54.196.215.69

Dni otwarte w wolskich szkołach podstawowych

Drodzy Rodzice,

jesteście w trakcie podejmowania odpowiedzialnych decyzji, co do dalszych losów Waszego sześcioletniego dziecka, które we wrześniu rozpocznie roczne przygotowanie przedszkolne.

Od 1 września 2018 r. we wszystkich wolskich szkołach podstawowych Dzielnicy Wola m.st. Warszawy będą funkcjonowały oddziały przedszkolne. W oparciu o doświadczenia poprzednich lat, zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Utworzone „zerówki” dysponują potencjałem porównywalnym z przedszkolnym, a nawet przewyższają go pod wieloma względami. Całodzienna opieka, sale z wyodrębnioną częścią dydaktyczną i rekreacyjną, pełne wyżywienie, place zabaw, sale sportowe, zajęcia specjalistyczne – to pakiet składający się na ofertę naszych szkół. W takich warunkach dzieci mają czas, by poprzez zabawę zaadaptować się w swojej przyszłej szkole i wdrożyć do nowych obowiązków.

Aby przekonać się, jak naprawdę wygląda organizacja naszych oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, zapraszamy Państwa wraz ze swoim dzieckiem na „Magiczny Tydzień Dni Otwartych” od 19 do 23 lutego 2018 r. w godzinach 8.00 – 13.00

Będą Państwo mogli:

1. odwiedzić wybraną szkołę,
  2. zwiedzić sale, w których odbywają się zajęcia dla najmłodszych dzieci,
  3. uczestniczyć w zabawach i zajęciach dzieci z oddziałów przedszkolnych czy podopiecznych szkolnej świetlicy,
  4. sprawdzić jadłospisy w stołówce szkolnej,
  5. porozmawiać z dziećmi, wychowawcami, dyrektorem szkoły,
  6. poczuć atmosferę nauki i zabawy.

Do zobaczenia w wolskich szkołach podstawowych podczas „Magicznych Dni Otwartych”!

W załączeniu:

szczegółowy harmonogram dodatkowych spotkań z rodzicami