Klasy dwujęzyczne

Informacje o zasadach i harmonogramie rekrutacji do klasy VII dwujęzycznej w roku 2024/2025

Rekrutacja do klas pierwszych

Harmonogram dni otwartych w wolskich szkołach podstawowych, pliki informujące o zasadach, kryteriach i harmonogramie na rok 2024-2025

Dokumenty regulujące pracę szkoły

Detektywi na topie odcinek 1

Przed Wami pierwszy odcinek serialu detektywistycznego klasy 5b Tajemnica znikającego papieru. Sprawę poprowadzą detektywi Dyzio i Zyzio.

Sprawdź aktualności

klepsydra
UCZYMY OD 1962 ROKU

Łączymy tradycję z nowoczesnością, zdobywanie wiedzy i umiejętności
z rozwojem kompetencji społecznych oraz cyfrowych.

Nauczyciel przy mownicy
NASI NAUCZYCIELE

Kadrę pedagogiczną tworzy doświadczony i wysoko wykształcony zespół nauczycieli z pasją, który nieustannie doskonali swój warsztat pracy

Budynek
NOWOCZESNE ZAPLECZE

Uczymy w jednym budynku z podziałem na klasy 0-3 i 4-8. Posiadamy tablice – ekrany interaktywne i nowoczesne pomoce dydaktyczne. Posiadamy świetlicę, stołówkę i bibliotekę.

Medal
NASI UCZNIOWIE ODNOSZĄ SUKCESY

To osoby kreatywne, krytycznie myślące, odważne, aktywne, które zdobywają wiedzę i umiejętności, rozwijają swoje pasje, realizują wspólnie projekty i przedsięwzięcia. Zdobywają wysokie lokaty w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych.

Książka
DWUJEZYCZNOŚĆ

Prowadzimy oddziały dwujęzyczne od klasy siódmej.

Notatnik
DODATKOWE ZAJĘCIA

Posiadamy bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, m.in. koła zainteresowań, zajęcia wyrównawcze.

Osoby
RELACJE

Edukacja oparta jest na dobrych relacjach i kreatywnym współdziałaniu
na płaszczyźnie uczeń – nauczyciel – rodzic.

Pinezka
DOGODNA I SPOKOJNA LOKALIZACJA

Dogodna lokalizacja zapewnia prostą i bezpieczną drogę do szkoły
z pobliskich osiedli.

Tło z książkami
„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”

Benjamin Franklin
Projekty i Programy